Browar Warszawski to innowacyjny projekt łączący ze sobą zarówno elementy kuchni, kultury oraz rozrywki. Zlokalizowany jest w samym sercu kompleksu Browarów Warszawskich. W ramach projektu działają browar rzemieślniczy, restauracja serwująca
nowoczesną kuchnię warszawską, klimatyczny cocktail-bar w zabytkowych piwnicach leżakowni.

Drodzy Goście,

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby wizyta w naszej restauracji była dla Was przyjemnością i wyjątkowym doświadczeniem. Najwyższa jakość naszego jedzenia oraz profesjonalna obsługa są dla nas najwyższym priorytetem. Dlatego właśnie Wasza opinia jest tak bardzo ważna. To dzięki niej stale możemy dbać o zachowanie wysokiego standardu naszej pracy. Wystawiając nam opinię pomagasz także innym podjąć decyzję o wyborze naszych usług.

Podziel się wrażeniami

Spędziłeś miło czas w naszej restauracji?  Będzie nam niezmiernie miło jeśli znajdziesz dla nas chwilkę czasu i zostawisz opinię w internecie.

Poniższe odnośniki zaprowadzą Cię do niezależnych serwisów, w których będziesz mógł podzielić się swoimi wrażeniami. Dziękujemy, że jesteś z nami!

Pokaż swoją opinię z dzisiejszą datą naszemu kelnerowi, a w podziękowaniu otrzymasz od nas do wyboru piwo dnia lub kawę.

NAPISZ OPINIĘ

Wypełnij poniższy formularz. Pozostań anonimowy lub przedstaw się i zostaw swój kontakt.
W ten sposób natychmiast dowiemy się o Twojej opinii i będziemy w stanie ekspresowo zareagować.

    * pole obowiązkowe