Browar Warszawski to innowacyjny projekt łączący ze sobą zarówno elementy kuchni, kultury oraz rozrywki. Zlokalizowany jest w samym sercu kompleksu Browarów Warszawskich. W ramach projektu działają browar rzemieślniczy, restauracja serwująca
nowoczesną kuchnię warszawską, klimatyczny cocktail-bar w zabytkowych piwnicach leżakowni.

Gdzie doskonałe chmielowe nektary, tam i jadło musi być zacne, zatem restauracja w Browarze Warszawskim ma na dzień dobry wysoko postawioną poprzeczkę. Serwuje się tu współczesną zróżnicowaną kuchnię bazującą na dziedzictwie legendarnej gastronomii Warszawy i Lwowa, urozmaiconą przysmakami z całego świata. W menu restauracji odnajdziecie potrawy z opalanego węglem drzewnym Josper grilla, piwne bestsellery, fenomenalne steki, świeże owoce morza, wyśmienite burgery oraz nietuzinkowe menu wegetariańskie. Restauracja niewątpliwie zaspokoi najbardziej wymagających koneserów i amatorów smaków.

SZEF KUCHNI BROWARU WARSZAWSKIEGO – RAHIMLI FUAD

Kulinarną karierę rozpoczynał w Stambule, następnie przeniósł się do Europy. Szkolił się i pracował w najlepszych restauracjach na świecie.
Z pasją tworzy pyszne i zachwycające wizualnie potrawy czerpiąc inspiracje z wielu zakątków świata, które przekraczają oczekiwania naszych Gości. Z wyjątkową dbałością o szczegóły starannie dobiera składniki najwyższej jakości, aby każdy posiłek był arcydziełem. Uwielbia dania z grilla opalanego węglem lub drewnem. Jako lider w kuchni inspiruje i motywuje swój zespół do bezproblemowej współpracy, aby zapewnić doskonałe doznania kulinarne.
Odwiedźcie Browar Warszawski i spróbujcie dań z jego autorskiej karty.