Browar Warszawski to innowacyjny projekt łączący ze sobą zarówno elementy kuchni, kultury oraz rozrywki. Zlokalizowany jest w samym sercu kompleksu Browarów Warszawskich. W ramach projektu działają browar rzemieślniczy, restauracja serwująca
nowoczesną kuchnię warszawską, klimatyczny cocktail-bar w zabytkowych piwnicach leżakowni.

Gdzie doskonałe chmielowe nektary, tam i jadło musi być zacne, zatem restauracja w Browarze Warszawskim ma na dzień dobry wysoko postawioną poprzeczkę. Serwuje się tu współczesną zróżnicowaną kuchnię bazującą na dziedzictwie legendarnej gastronomii Warszawy i Lwowa, urozmaiconą przysmakami z całego świata. W menu restauracji odnajdziecie potrawy z opalanego węglem drzewnym Josper grilla, piwne bestsellery, fenomenalne steki, świeże owoce morza, wyśmienite burgery oraz nietuzinkowe menu wegetariańskie. Restauracja niewątpliwie zaspokoi najbardziej wymagających koneserów i amatorów smaków.

Szef Kuchni Browaru Warszawskiego – Dmitriy Babak

Kulinarną karierę rozpoczynał we Lwowie. Szkolił się i pracował w najlepszych restauracjach w Kijowie, Warszawie, San Sebastian i Londynie.

W Warszawie jego autorskich dań mogliście dotąd spróbować w fenomenalnej Rest.Baczewskich, a niegdyś także w restauracji „Kanapa”.

Sztuka kulinarna to jego pasja i styl życia. Czerpie inspiracje z wielu zakątków świata i przekłada na najlepsze smaki na co dzień. W swojej pracy tworzy zgrany i zaufany team na kuchni oraz korzysta z dobrych i naturalnych składników. Uwielbia dania z grilla opalanego węglem lub drewnem.

Odwiedźcie Browar Warszawski i spróbujcie dań z jego autorskiej karty.